Με μια χειρονομία αγάπης τις ημέρες των Χριστουγέννων, οι μαθητές του σχολείου μας  ανέλαβαν μια αξιέπαινη πρωτοβουλία προσφέροντας βοήθεια στο "Χαμόγελο του Παιδιού".

Λαμβάνοντας υπ'όψιν τους χαλεπούς καιρούς που ζούμε, αλλά και τη διακριβωμένη προσφορά του συλλόγου "Χαμόγελο του Παιδιού", ανέλαβαν τη συγκέντρωση ειδών διατροφής και παιχνιδιών, για να ενισχύσουν τα παιδιά του τοπικού παραρτήματος του συλλόγου στον Πύργο.

resized-IMG_5914
resized-IMG_5916
resized-IMG_5919
resized-IMG_5921
resized-IMG_5922
resized-IMG_5923
resized-IMG_5924
resized-IMG_5925
resized-IMG_5926
resized-IMG_5927
Με την παράδοση των ειδών ο υπεύθυνος του παραρτήματος επέδωσε στους μαθητές το ευχαριστήριο κείμενο και τον έπαινο που ακολουθούν.

library2-1
library3